6.03.2024, 14:00 tot 16:00
Spelenderwijs programmeren met Digitale Wolven

Spelen en tegelijk iets nieuws leren? Dat kan tijdens de jeugdboekenmaand! Bibliotheek Oud-Heverlee organiseert samen met Digitale Wolven twee workshops programmeren.

Digitale Wolven is een organisatie die kinderen wil voorbereiden op de digitale wereld van morgen. Onder hun begeleiding ga je aan de slag met toepassingen en kun je eigenhandig ontdekken wat de mogelijkheden zijn. Zo leer je innovatie en technologie te gebruiken als een echte superkracht, die je kunt inzetten om je omgeving telkens weer dat tikkeltje aangenamer te maken.

Op woensdag 6/3 van 14u tot 16u organiseert de bib 2 workshops:

Mini MakeyMakey voor kinderen van 5 tot 6 jaar in Bib Haasrode

In deze belevingsworkshop leer je over elektriciteit en hoe dit te gebruiken in een eigen knutselwerk. Dit doe je aan de hand van de uitvinderskit MakeyMakey. Daarmee kan je van geleidende materialen een toetsenbord maken. Je knutselt een muziekinstrument om dit met de computer te kunnen bespelen.

Scottie Go voor kinderen van 6 tot 9 jaar in Bib Roosenberg

Scottie is een vriendelijk ruimtewezen en hij moet allerlei missies volbrengen. In deze workshop leer je eerst wat programmeren is om daarna met de de Scottie Go! Basic set aan de slag te gaan. Met kaartjes worden missies gelegd die dan opgelost moeten worden.

Interesse? Schrijf je dan snel in, want het aantal plaatsen is beperkt. Deelname is gratis en al het materiaal wordt voorzien.

Organisatie
bibliotheek Oud-Heverlee
Waar
Bibliotheek Haasrode

A. Verheydenstraat 10
Haasrode (Oud-Heverlee) 3053
Belgiƫ