4.03.2026, 14:30 tot 16:00

Jeugdboekenmaand 2026: Dieren
heel de maand maart

In 2026 is het thema van Jeugdboekenmaand ‘Dieren’. Van de grootste dinosaurus tot de kleinste mug, van wilde leeuwen tot lieve huistijgers, van de noordpool tot je achtertuin, overal vind je dieren. Ze leveren een prima bron van inspiratie voor boeken en strips.

Boekentips in het thema ‘dieren’ kan je vanaf eind februari terugvinden op beerse.bibliotheek.be/jeugdboekenmaand.

Breng zeker ook een bezoekje aan een van onze beestige activiteiten in de bib.

Julleke leest voor
woensdag 4 maart 2026 - 14.30 uur

De bril van Beer (Leo Timmers)

Beer gaat op zoek naar zijn bril. Hij moet hem terugvinden! Misschien weet Giraf waar hij is gebleven? Onderweg ziet Beer allerlei dieren die er eerder niet waren. Een olifant, een krokodil, een flamingo, een hert. Hoe kan dat nu? En wie is die lange slungel met vlekken eigenlijk? Dat kan toch Giraf niet zijn?

Waar is de kat? (Eva Eland)

Kat heeft een goed leven, het grootste deel van de tijd. Maar als Olivia op bezoek komt, wil Kat zich alleen maar verstoppen… Poesje, poesje, waar ben je? Olivia zoekt overal. Tot ze haar slaapje moet doen. Dan komt Kat fijn op haar dekentje liggen. Heel even… want gaan Olivia’s ogen daar weer open? Zoek mee met Olivia. Zie jij Kat?

VOORLEZEN

locatie Bibliotheek - Heilaarstraat 6 | gratis

Organisatie
Vaart
Waar
Bibliotheek Beerse

Heilaarstraat 6
Beerse 2340
België